Category : Kurumsal

3. Kez İzmir Ayakkabı Fuarına Katıldık.

3. kez ayakkabı fuarına katıldık. Müşterilerimizin hem reklama dair neye ihtiyaç duyduklarını öğrenmek hemde firmamızın moda sektörünün özellikle aradığı, özen gösterdiği kumaş dokusunu ve renklerini nasıl ön plana çıkartarak fotoğrafladığımızı örneklendirerek ve ayrıca hem işimize hemde siz değerli müşterilerimize yaptığımız işlere ne kadar önem ve özen gösterdiğimizi anlatarak kendimizi tanıtmak istedik.

Lansman Dergisinde StudioKAR

Lansman Dergisinde Sayfalarımız Ağırlıklı olarak mobilya sektörüne vermiş olduğumuz emeğimizin bize kattığı tecrübe ile daha fazla adımızı duyurmak ve daha fazla noktaya ulaşabilmek adına StudioKar olarak bizde sayfalarda bulunduk.

Farkedilmeye Hazır mısın? Bakincele.com

Farkedilmeye Hazır mısın? Firmanız ve ürünlerinizin tanıtım filmleri ile internet üzerinden hedef kitlenizi hızla bulup, hayalinizdeki rakamlara ulaştırabiliyoruz. Çekim ve prodüksiyon işlerinin, yapmış olduğumuz reklam filmlerinin firmamı StudioKAR ait olan Bakincele.com sitesinde yayınlayarak Youtube, Vimeo, Dailymotion, Tmblr ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında paylaşılmasını sağlıyoruz.

WhatsApp chat