Hakkımızda

StudioKar

StudioKAR 1998 yılında tohumları atılmış, profesyonel fotoğrafçılık ve video prodüksiyon firmasıdır.

BİZ KİMİZ?  NE YAPIYORUZ?

StudioKAR 1998 yılında tohumları atılmış, profesyonel fotoğrafçılık ve video prodüksiyon firmasıdır.

Başta fotoğraf çekimi olmak üzere, fotoğraf düzenleme ve katalog tasarımı alanlarında uzmanlaşmış StudioKAR ekibi, hayallerinizi hayata geçirecek bir tarz ile fotoğrafçılık ve video prodüksiyon hizmeti vererek, fiyat oranı garantisi altında, kurumların ve bireylerin tüm görsel iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

StudioKAR , ekibi yenilikçi ve araştırmacı kimliği sayesinde hızlı ve etkili çözümler geliştirmekle beraber, görsel iletişimin amacı ne olursa olsun imaj, lansman ve kurumlar arası ürün tanıtımları dahil her türlü fotoğraf ve videoyu cazip fiyatlara üretmektedir.

StudioKAR vizyonel gelişiminin yanında alt yapı ve ekipman çeşitliğini de arttırmaktadır. Taşınabilir platform üzerine kurulu kapı, pencere, duvar ve yer döşemeleri gibi studio aksesuarlarımız sayesinde sizin belirlediğiniz fotoğraf çekimine uygun bir iç mekanda da çekim hizmetini sunabiliyoruz. Üstelik hiç bir ek maliyet olmaksızın.

Ekibimiz ile Tanışın

Şükrü KAR

CEO

Şükrü KAR

Fotoğraf Çekimi & Video Prodüksüyon

İsmail KAR

Grafiker

İsmail KAR

Grafik & Tasarım & Edit

Ali KAR

Video Editing

Ali KAR

Video Editing & 3D

Çalışmalarımız

Taşınabilir Platform

StudioKAR vizyonel gelişiminin yanında alt yapı ve ekipman çeşitliğini de arttırmaktadır. Taşınabilir platform üzerine kurulu kapı, pencere, duvar ve yer döşemeleri gibi studio aksesuarlarımız sayesinde sizin belirlediğiniz fotoğraf çekimine uygun bir iç mekanda da çekim hizmetini sunabiliyoruz.
0

Fotoğraf Çekimi

0

Katalog

0

Tanıtım

0

Görüşme

Bizi Tercih Eden Bazı Müşterilerimiz

Hemen Bize Ulaşın

Hedeflediğiniz ürün tanıtımları için bir telefon kadar uzaktayız

WhatsApp chat